AMER Auto Serwis

W naszej firmie od blisko 20 lat zajmujemy się naprawą aut, czyli naszą największą życiową pasją.
W szczególności jesteśmy dumni z wieloletniej praktyki i wiedzy w bardzo wymagającej dziedzinie, jaką jest naprawa automatycznych skrzyń biegów.

Poznań i Wielkopolska to obszar naszego działania, choć w gronie naszych zadowolonych klientów są kierowcy z Niemiec, Anglii i Skandynawii.

Naszą wyjątkową specjalnością jest diagnostyka i naprawa aut produkcji amerykańskiej, jak Chrysler, Jeep, Dodge, GMC, GM i Ford. Jesteśmy jednym z niewielu serwisów samochodowych w Poznaniu i Wielkopolsce, które obsługują auta z USA na najwyższym poziomie.

Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, dlatego w ostatnich latach wzbogaciliśmy naszą ofertę o serwis pojazdów japońskich oraz europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem marek Audi, Mercedes, BMW i Volkswagen.

Szanujemy Państwa czas, dlatego dbamy o to, by każda naprawa była wykonana możliwie najszybciej – często w danym dniu (zależy od dostępności części). Jeśli auto musi zostać w naszym warsztacie dłużej niż 3 dni, obiecujemy, że wyjedzie z niego umyte, wypolerowane i błyszczące.

Nasi mechanicy to wybitni fachowcy potrafiący naprawić praktycznie każdą usterkę, dlatego działamy również jako warsztat ogólny, w którym można dokonać wszelkiego rodzaju napraw, a nasz sprzęt diagnostyczny to najlepsze urządzenia światowej klasy.

Dla Państwa wygody nasz warsztat czynny jest również w soboty.

Zapraszamy!

Amer Auto Serwis
Serwis samochodowy, Poznań